Uroczy, niezwykle subtelny i dopieszczony komplet ślubny w kolorach bieli i fioletu był najtrafniejszym wyborem na jaki się zdecydowałam. Komplet wykonany przez panią Ewę zrobił duże wrażenie na zaproszonych gościach. Zakochałam się w biżuterii sutasz od chwili kiedy po raz pierwszy zobaczyłam ją w internecie, a kiedy zobaczyłam komplety ślubne wykonane przez panią Ewe wiedziałam, że muszę nawiązać z nią kontakt 🙂 Korespondencja bardzo miła i profesjonalna!!! Komplet elegancko zapakowany. Dziękuję PANI EWO za piękną biżuterię, którą założyłam w dniu swojego ślubu z ogromną przyjemnością! Polecam, ja jestem bardzo zadowolona :-)!!!!!!!!!!!!
Anna

(więcej…)

Anna Stojek 10.10.2015

Pani Evo,
Serdecznie dziękuje za wspaniałą biżuterie dzięki której czułam się wyjątkowo. Decydując się na kupno tej biżuterii nie sądziłam że tak idealnie dopasuje się do całokształtu, ale kiedy nadszedł ten dzień, mając ją na sobie mogę powiedzieć, że czułam jak się jak księżniczka 🙂
Emilia

(więcej…)

Emilia Symalczyk 29.08.2015

Nieodłącznym rekwizytem sesji narzeczeńskiej w Zalipiu był zacny wianek od Ewy, który swoja świetnością dodawał uroku i magii naszym zdjęciom.
Agnieszka
(więcej…)

Agnieszka – wianek, sesja narzeczeńska.

Pani Ewo chciałam ogromnie podziękować za cudną biżuterię, którą z dumą prezentowałam w dniu swojego ślubu 🙂 jest piękna i dokładnie taka, jak ją sobie wyobrażałam – delikatna, romantyczna, nietuzinkowa. Potrzeba nie lada talentu i zmysłu estetycznego żeby wykonać coś takiego od podstaw do samego końca. Noszenie biżuterii od Pani to sama przyjemność.
Bardzo serdecznie dziękuję
Małgorzata Malczak

(więcej…)

Małgorzata Malczak 18.06.2016

Z racji wyrazistego koloru, bardzo się wyróżniała. Jakość pierwsza klasa, kolczyki i bransoletka mogą być noszone na co dzień, nie tylko podczas większych okazji”
Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam
Justyna

(więcej…)

Justyna Słoniec 13.08.2016

Biżuteria jest świetna! Nosi się ją bardzo komfortowo – jest leciutka, a jednocześnie wygląda bogato, ale nowocześnie. Możliwość wybrania kolorystyki oraz kształtu biżuterii jest jej wielką zaletą, która daje nieskończone możliwości. W moim przypadku to właśnie ręcznie robiona biżuteria podkreślała nowoczesny styl sukienki. Polecam, każdej kobiecie, która nie tylko w dniu ślubu chce wyglądać wyjątkowo. Jestem w 100% zadowolona!!!
Marlena Żeleźnik – Bronk

(więcej…)

Marlena Żeleźnik – Bronk 23.07.2016

1 2 3 4 9