Eva-sutasz.eu to blog który łączy pasje projektowania biżuterii, fotografii i tworzenia stron www.
To nowa odsłona strony www.sutasz.vizje.pl, która istnieje od 2011 roku.

Jest on skierowany do osób, które cenią piękno, eleganckie wykonanie i dbałość o najdrobniejszy szczegół. 

Na blogu znajdziesz:

– biżuterię wykonaną w technice sutasz oraz z kamieni naturalnych

– fotografie z moich podróży, sesji zdjęciowych

– projekty stron www, logotypy po materiały informacyjne, reklamowe

O AUTORCE

Cześć! Nazywam się Ewa Wronka, jestem inżynierem, blogerką, projektantką biżuterii. Obecnie mieszkam w Warszawie.

Łapiąc wiatr w żagle, podróżuje i odkrywam. Mój świat to prawdziwa wyprawa w świat projektowania i jeszcze bardziej ekscytującej realizacji. Jestem otwarta na codzienne wyzwania, by czerpać z życia pełnymi garściami. Jestem miłośniczką aromatycznej kawy i bezy. Uwielbiam długie spacery po lesie i relaks na łonie natury. Jestem niepoprawną marzycielką i uwielbiam kwiaty. Kocham Bieszczady, podróże te małe i duże.

W 2007 roku zdobyłam tytuł Inżyniera na kierunku Fizyka Techniczna na Politechnice Łódzkiej. Na studiach rozpoczęłam swoją przygodę z tworzeniem stron www i tworzeniem baz danych.

Projektuje i buduje responsywne strony i sklepy internetowe dowolnej wielkości. Oprogramowanie dostosowuje do potrzeb klienta. Zajmuje się także obsługą stron internetowych w zakresie promocji SEM/SEO, aktualizacji, modernizacji i utrzymania. Zajmuje się hostingiem, pozycjonowaniem i pośredniczę w rejestrowaniu domen.

Kompleksowo kreuje identyfikację wizualną firm i produktów – od logotypu po materiały informacyjne, reklamowe wraz z ich drukiem i produkcją.

Współpracuję z doświadczonymi fotografami, organizuję sesje stylizacyjne, sesje produktowe.

W 2011 roku w moje życie wkroczyła technika haftu sutasz. Od tamtej pory cały czas ulepszam swoją technikę tworząc dla Was biżuterię ślubną i okazjonalną dbając o najdrobniejsze szczegóły. Sutasz dla mnie to nie tylko hobby to coś więcej. To radość wewnętrzna, wyciszenie, spokój.

Biżuteria wykonana w technice sutasz wykonywana jest z wysokiej jakości sznurków sutasz firmy PEGA. W moich pracach sznureczki sutaszu oplatają kryształy Swarovskiego, kamienie naturalne i drobne koraliki. Biżuteria sutasz marki ES jest zawsze zaimpregnowana i dwustronna co czyni ją lekką i unikatową.

Kamienie naturalne mają swoje indywidualne piękno dlatego w moich pracach znajdziecie tylko wyselekcjonowane kamienie naturalne i niedobarwiane.

Kolekcje wykonane tylko z kamieni naturalnych jak i biżuteria sutasz dostosowywane są do indywidualnych potrzeb klienta.

Przełom roku 2015 / 2016 oraz cały 2016 rok to czas dla mnie wielkich zmian, odnalezienia siebie, podźwignięcia się po zawiłych perypetiach życiowych. Ten czas, rodzina, wspaniali przyjaciele na dobre i na złe Kasia, Ania, Elwira, Karolina, Jola, Milena, Monika, Marzena, Marcin i jego siostra Milena, pokazali mi jakie życie jest piękne, szalone i wartościowe. Rok wyciszenia pokazał mi jak połączyć pasję podróżowania, tworzenia stron www i tworzenia biżuterii, organizacji sesji zdjęciowych tematycznych.
Na tej stronie zobaczycie wszystko to co jest dla mnie wartościowe i pozwala mi się realizować. Nowa strona nowy początek.

KONTAKT

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zadać mi pytanie, albo po prostu powiedzieć „cześć”, napisz do mnie na adres:

eva@eva-sutasz.eu